FAQ

Náš produkt KKTKY bol navrhnutý na maximálnu kvalitu a spokojnosť našich zákazníkov.

Bambusová viskóza

je extrémne jemný materiál, príjemný pri kontakte s pred, aj s pokožkou. Zároveň zabezpečuje vzdušnosť a odvádzanie vlhkosti, čím poskytuje dlhotrvajúci komfort v rozličných situáciách. Navyše má prirodzene antibakteriálne vlastnosti a je hypoalergénny. Je preto vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou.

Protioderové panely

špeciálna látka všitá na vnútorných stranách KKTIEK slúži na zabránenie skorému opotrebovaniu spodnej bielizne kvôli vzájomnému otieraniu stehien. Zároveň KKTKY držia na svojom mieste a nevyhŕňajú sa.

3D Vrecko

časť okolo rozkroku je špecificky obšitá skrytou gumou, vďaka čomu KKTKY udržia všetko potrebné v bezpečí a komforte na správnom mieste. „Gulečník“ si teda zahráte už len pre radosť a nie preto, že musíte.

Odvetrávací panel

Zadná časť KKTIEK je obohatená o odvetrávací panel, ktorý efektívne eliminuje potenie. To ale neznamená, že sa nebudete potiť vôbec, preto odporúčame raz za čas oprať seba aj KKTKY.
KKTKY by mali byť komfortné na tých správnych miestach, takže ak máte radšej, keď vám spodná bielizeň sedí o niečo menej tesne, odporúčame vybrať väčšiu veľkosť. Pri každom produkte je uvedená veľkostná tabuľka, takže si skúste okrem hada odmerať aj iné partie a vyberte si tú svoju veľkosť.
Použité materiály a technológie sú úplne rovnaké pri oboch verziách. Jediný rozdiel je v ich dĺžke, dlhšie sú dlhšie o 3cm 🙂

Dlhšia verzia KKTIEK je určená najmä pre pánov s väčšími ... stehnami.
Pre produkty skladom, objednávky odosielame v priebehu 1-2 pracovných dní.

Ak tovar nie je skladom a je označený ako predobjednávky - bude doručený najneskôr do 14 dní.

Ceny dopravy sú k nahliadnutiu tu: Doprava a platba
KKTKY veľmi radi doručíme aj mimo územia SR. Doručujeme do ČR, AT, HU ale aj ostatných krajín EÚ. V prípade, že by ste s doručením potrebovali pomôcť, pokojne nás kontaktujte a ochotne Vám poradíme.

5% ZĽAVA

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTER-U A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA CELÚ OBJEDNÁVKU

*Chcem dostávať e-maily s novinkami o aktuálnych trendoch, akciách a zľavových kupónoch.

Z odberu sa môžeš kedykoľvek zdarma odhlásiť.
Viac o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV TU.